Alyanshane

 

Altın ve Gümüş Alyans Modelleri

ÜYE BİLGİLERİ
SİPARİŞ HATTI
0212 603 03 43 - 44


Alyanshane ürünlerinin tamamı Mert Alyans garantisi altındır. Mert Alyans tüm ürünleri 2 yıl süre ile garanti altına alır. Ürünlerimiz sizlere ürününüze özel hazırlanmış garanti kartı ile beraber gönderilmektedir. Bu kart ile beraber ürününüzün üretim tarihi, modeli ve diğer teknik detayları ayrıntılı bir biçimde sizlere bildirilmiş olacaktır. Garanti süresince alyanslarınıza oluşmuş her türlü üretim hatası veya sonrasında gerekecek bakım işlemlerini garanti belgesi ile yaptırabilirsiniz.

Alyanshane web sitesi üzerinden alınmış ürünlerin garanti sürelerinin devam edebilmesi için Mert Alyans dışında uygulanan her türlü müdahale, boyut ayarlama, ölçü değiştirme veya onarım gibi süreçlerde bulunmamanız gerekir. Mert Alyans fabrikası dışında müdahale görmüş tüm ürünler Garanti kapsamı dışında tutulacaktır.

Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Konu hakkında her türlü sorunuz için site içinde ki iletişim formu doldurarak veya  0212 6030343 nolu telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.