Alyanshane

 

Altın ve Gümüş Alyans Modelleri

ÜYE BİLGİLERİ
SİPARİŞ HATTI
0212 603 03 43 - 44


Bu beyan Alyanshane  gizlilik politikasını içerir. Alyanshane web sitesini ziyaret etmek ile beraber aşağıda ki beyan, şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Alyanshane web sitemizde üyelik aşamasında ve daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Bu bilgiler tamamı ile Alyanshane güvenliği altındadır. Verdiğiniz tüm bilgiler üyelik sözleşmesi maddeleri dışında başka hiçbir sebep ile kullanılmaz. Özel bilgileriniz ve kart bilgileriniz farklı pazarlama faaliyetleri ve 3. Kişi ve kurumlar ile kesinlikle paylaşılmaz.

Sistemde ki kayıt formları, kampanyalar, anketler, iritbat formları (adınız, soyadınız, mail adresiniz, adresiniz, telefon bilgileriniz) ile demografik bilgileriniz (yaş, cinsiyet, medeniyet vb.) verilmeniz istenir. Bu bilgiler sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacı ile geri bildirimlerde, sipariş ve kargo süreçlerinin sizlere bildirilmesinde, ürün ile hizmetlerim hakkında kampanya ve pazarlama faaliyetlerinde bulunulmasında, ortak kampanya yaptığımız firma ve kuruluşlar hakkında bilgi verilmesinde kullanılacaktır.

Sitemize üye olduktan sonra aksi belirtilmedikçe tarafımızdan  size haftalık ve aylık bildirim ve kampanya bültenleri gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bildirimlerden çıkabilirsiniz.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit ile şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.