Alyanshane

 

Altın ve Gümüş Alyans Modelleri

ÜYE BİLGİLERİ
SİPARİŞ HATTI
0212 603 03 43 - 44


Alyanshane web sitesinden aldığını tüm ürünleri beğenmemeniz durumunda 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İade sürecinin başlayabilmesi için öncelikli olarak Alyanshane Müşteri Hizmetleri 0212 6030343 nolu telefonu arayarak konu hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerinden onay alınmayan hiçbir iade firmamız tarafından kabul edilmemektedir.

İadeniz onaylandıktan sonra Yurtiçi Kargo ile aşağıda ki adresimize ürününüz gönderebilirsiniz. Ürün geri gönderim esnasında tüm kargo masrafları ve ürünün adresimize ulaşana kadar ürüne ait tüm yükümlülükler göndericiye aittir.

Mert Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd Şti

Tevfikbey Mah. Dr. Ali Demir Cad. No:39 Sefaköy-K.Çekmece/İST

Telefon : 0212 6030343

                 İade sürecinin sorunsuz gerçekleşebilmesi için;

  • Ürün ile birlikte gönderilen tüm aksesuar, kutu, garanti sertifikası, orijinal paketi ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
  • İade edilecek ürünün kullanıcı hatasından dolayı zarar görmemiş, tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.
  • Her türlü kişiselleştirilme çalışması yapılmış ürünler, kampanyalı ürünler, indirimli ürünler, fırsat ürünleri, üzerine isim yazılan ürünler kesinlikle iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade sürecinde sizlere gönderdiğimiz fatura üzerinde iade edilecek ürün ve iade sebepleri kısa bir şekilde yazılması ve fatura ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

 

İadesi kabul edilen ürünün kredi kartı iadesi aynı gün tarafımızdan gerçekleşir. Bizden kaynaklanmayan bankanız tarafından kartınıza iade süreci ortalama 2 haftalık bir süreçtir. Bu süreç içinde bankanızın çağrı merkezinden iadenizi takip edebilirsiniz. Ödeme havale ile gerçekleşmiş ise 1 hafta içinde ödemenizi kayıtlı banka hesap numaranıza yapıyoruz.

Alyanshane Mutluluk Merkezi :)